Роналдо го промовираше хотелот за којшто потроши 13 милиони евра (Фото)

Има 10 спрата, а еден е посебно луксузен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *