Роналдо го пуштија да оди да ја посети мајка му, а не да се слика покрај базен

Суперѕвездата на Јувентус наводно неоправдано побегнал од карантинот во Торино.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *