Роналдо лично го побарал Ракитиќ да се пресели во Јувентус

Причината за пропаднатиот трансфер е што Каталонците поставиле висока цена за Хрватот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *