Роналдо на ЕП може да го сруши рекордот на Рамос

Капитенот на Португалија има мотив плус да ја предводи селекцијата до завршницата на континенталниот собир

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *