Роналдо не е задоволен од изборот на нов тренер, најавил заминување од Јуве

Агентот на Кристијано тргнува во акција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *