Роналдо не знае што е тоа одмор, за Португалија „решета“ и на пријателски натпревар (ВИДЕО)

Португалецот е во неверојатна форма за своите години

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *