Роналдо нема дилеми кој треба да ја освои Златната топка: Тој е најдобриот напаѓач во последниве 10 години

Легендарниот Бразилец објасни зошто неговиот фаворит треба да ја добие престижната награда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *