Роналдо побара од Фернандеш да му даде да го шутира пеналот, но доби „корпа“ (Видео)

Сè можеше да биде поинаку доколку му препуштеше на Кристијано да го шутира ударот од белата точка

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *