Роналдо доаѓа на „Бернабеу“! Ќе гледа Ривер – Бока заедно со Меси

Португалецот и Аргентинецот од „ВИП“ собата на „Сантијаго Бернабеу“ ќе го проследат финалето на Либертадорес купот.

Слични вести...