Роналдо со емотивна порака се прости од славниот тренер: Тој беше диригентот, а ние оркестарот

Феноменот не го заборави својот учител

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *