Роналдо засега го чува Пирло од отказ (видео)

Португалецот стигна до својот 25-ти лигашки погодок сезонава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *