Рудигер не тренира, отпишан е за дуелот со Македонија, но доаѓа Нојер?!

Дефанзивецот на Германија има проблем со грбот, а на голот сепак можеби ќе стои капитенот од Баерн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *