Рускиот бизнисмен со писмо се прости од ФК Вардар, најтрофејниот клуб има нов сопственик!

Сергеј Самсоненко веќе е историја за Црвено-црните.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *