Шок за Њујорк – Рускиот ренџер нема да игра, обвинет е дека претепал девојка пред 10 години

Најдобриот хокеар на Њујорк ренџерс вели дека целиот случај од 2011 година му е наместен од властите во Русија по јавната поддршка за опозиционерот Алексеј Навални.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *