Сабицер со кардинална грешка му подари водечки гол на Ливерпул (видео)

Ѕвездата на Лајпциг знаеше дека погрешното додавање ќе го чини својот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *