Сака задоцни за малку да биде најмлад стрелец во историјата на Арсенал (Видео)

Арсенал го победи Вулверхемптон со 2:0, а од вечерва го има вториот најмлад Англичанец што постигнал гол во меч од Премиерлигата

Слични вести...