Само Мурињо може вака да пресметува: Досега имам освоено 25 и пол трофеи

Португалскиот стратег повторно е контроверзен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *