Само Симонс и дуото на Пистонс беа полоши викендов од Бостон и Далас (Видео)

Вечерва фаворитите доживеаа тешки порази, но ништо не може да се спореди со трагикомичните шутеви на играчите на Детроит и на Ол-стар ѕвездата на Филаделфија

Слични вести...