Само во Sport Life, зголемени квоти за победи на Барса, Интер, Реал и уште 13 фаворити (Фото)

Ниту една од 16-те зголемени квоти за конечен тип во денешната Супер тип понуда на Sport Life не е поголема од 1.85, многу од овие квоти ќе бидат добитни, ваше е само да го одберете вистинскиот џокер со кој би ја зголемиле потенцијалната добивка, и да уплатите тикет во најдобрата обложувалница во Македонија.

На менито се 12 фудбалски мечеви, и по два тениски и хокеарски. Изборот е пребогат, само тука има зголемени квоти за фаворити како Баер Леверкузен против Херта, Барселона против Валенсија, Интер против Лече, Реал Мадрид против Бетис, Копенхаген против Одензе, итн.

За фудбалските дуели освен за конечен тип, тука се и другите четири игри кои ја збогатуваат понудата.

- Оглас -

Најнови вести