Само во Супер типот: Супер зголемени „двојки“ на Милан и Фенербахче

Денешната Супер тип понуда на Sport Life со зголемени квоти на 16 натпревари е посебно привлечена бидејќи сите квоти се поголеми од 1.50, а на прв поглед најпримамливи се понудените огромни квоти за победи на Милан кај Емполи и на Фенербахче на гостувањето кај Караѓумрук.

Освен на фудбалски мечеви, зголемени квоти за конечен тип имате и на кошаркарски, хокеарски и ракометни дуели. Изборот е ваш, а предлозите се супер.

- Оглас -

Најнови вести