Саша Ќириќ за „Билд“: Адеми е лидер на македонскиот тим, и наследник на Пандев

Човекот кој остави длабоки траги во Нирнберг и во Ајнтрахт, за германските медиуми направи анализа за нашите најдобри поединци.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *