Се буди спортот во Велика Британија, на 1 јуни почнува снукерот

Снукерот ќе биде прв спорт кој ќе се реактивира на Островот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *