Се лизна лидерот во Премиерлигата – Заха го постигна 500-от гол за Кристал Палас, Едуард имаше деби од соништата (Видео)

Домаќините ја искористија ситацијата со играч повеќе на терен и со 3:0 го декласираа Тотенхем

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *