Се најде јунак во Реал што ќе го носи дресот со бројот на Рамос

Новото засилување ќе биде со „четворката“ на грбот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *