Се најдоа пет „плусови“ од вкупно 56 кошаркари во НБА-понудата на Sport Life

Од Харден, Рендл, Мичел, Кари и Батлер се очекува надминување на индивидуалниот просек во поени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *