Се очекува состанокот на кој може да биде донесена важна одлука за фудбалот

Ќе биде ли направена промената која се најавува?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *