Се одигра „најлудиот“ меч во историјата на Мундијалите!

АНТАЛОГИСКИ МЕЧ: Се играа неверојатни 80 минути, а потоа мораа да се шутираат пенали за да се добие првиот патник во полуфиналето на СП.

Слични вести...