Се шетка до пеналтикот и не промашува од белата точка (Видео)

Необичен начин за изведување на најстрогата казна, но речиси и да нема голман што ќе му го одбрани шутот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *