Се случи во земјата на џентлмените – Испаднаа па се посрамотија со нефер потег

Сарагоса е оштетена, а рампа им удри сега веќе екс-премиерлигашот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *