Се сменија работите кај квотите за европски првак, Баерн веќе не е топ фаворит

По првите дуели од четвртфиналето, се „измешаа картите“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *