Се сомневаат ли во Шалке во Нубел? Нема да брани вечерва против својот иден клуб

Интересна ситуација ќе има на мечот од четвртфиналето во германскиот куп, а голманот што веќе потпиша за Баерн нема да брани против Баварците.

Слични вести...