Се спрема француска бомба со холандски шмек што ќе ги скара ривалите за титулата

Пари Сен Жермен сака да пазари во Лион, а двата клуба се меѓу главните кандидати за шампионската круна

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *