Се тресеше соблекувалната на „Енфилд“ во која беа еуфоричните играчи на Евертон (Видео)

Карамелите чекаа 20 години да победат на гости против градскиот ривал и разбирлива беше огромната радост.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *