Се врати еден од најдобрите шутери во НБА – Томпсон тренираше по 470 дена пауза (Видео)

Еден од главните столбови на Голдсен стејт вориорс почна со тренинзи, за првпат откако се повреди во големото финале во 2019 година

Слични вести...