Се занесоа Аргентинците, славеа злато со покажување интимни делови (Видео)

Фудбалерот на репрезентацијата на Аргентина за играчи до 23 години Сантијаго Коломбато беше главна ѕвезда на прославата на титулата на Панамериканските игри во Перу. Додека сите други околу него пееја, Коломбато гол од половина нагоре и качен на маса, во еден момент почна да ги покажува интимните делови од своето тело.

Младите Гаучоси по пауза од 16 години, освоија злато на ова натпреварување откако во финалето го победија Хондурас со 4-1.

Погледнете како изгледаше прославата на Аргентинците по победата:

 

- Оглас -

Најнови вести