Се запали воз полн со навивачи, пламенот го гаснеа 200 пожарникари (Видео+Фото)

Фановите на Фрајбург спасуваа жива глава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *