Сефте триумф за Фрајбург по рестартот на сезоната, Гладбах утре ќе навива за Баерн (видео)

Менхенгладбах е во битка за пласман во ЛШ, но по овој пораз тимот може да претрпи пад на табелата во зависност од исходот на утрешното дерби меѓу Леверкузен и Баерн

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *