Сега е и официјално: Дербито МЗТ – Работнички ќе се игра на 3 март во Сараево!

АБА 2 лигата ги одреди домаќините на третиот и четвртиот турнир од ова натпреварување во кое играат двата најтрофејни македонски клубови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *