Сегашниот и поранешниот клуб на Стефан Ристовски во Квотите на денот на Sport Life (Фото)

Квотите на денот кои за денеска ги предлага Sport Life прават вкупен коефициент од 67.98, а поединечно гледано, сите квоти се над 2.10 и вреди да се најдат на тикет уплатен во најдобрата обложувалница во Македонија.

Првиот предлог е да одиграте на победа на Динамо Загреб против Славен Белупо, со додаток дека во двете полувремиња ќе падне барем по еден гол. Оваа комбинација ви носи квота од 2.30.

За дуелот на Митјиланд и Виборг, квотата е 2.35, а за да биде добитна, треба двата тима да дадат гол и во двете полувремиња да има гол(ови).

Одлична квота од 2.60 се нуди за мечот Торино – Аталанта. Потребно е двата тима да постигнат гол и Торино да не победи.

Од еден до три гола во двете полувремиња е игра за која за средбата Селта – Кадис во Sport Life имате многу привлечна квота од 2.15.

За крај, Sport Life нуди квота на денот од 2.25 за победа на Спортинг Лисабон над Жил Висенте, со тоа што треба да паднат и четири или повеќе голови на мечот.

- Оглас -

Најнови вести