Сеирот продолжува – Екситалијански репрезентативец прашува: Каде да ја потпишам петицијата за да се преигра финалето на ЕП?

И веднаш следува одговор дека Италија уште илјада пати ќе ја победи Англија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *