Секси новинарката објави нова фотографија, а Ибрахимовиќ не можеше да издржи да не искоментира

Дилета Леота има пристап до сите фудбалски терени дури и во време на корона-вирусот, па вечерва ќе биде на дербито меѓу Милан и Јувентус.

Слични вести...