Секунди нè делеа од победа, но ова реми е добра лекција пред ЕП (фотогалерија)

Додека се чекаше последниот судиски свиреж, Рисовите ја испуштија победата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *