Сен Максиман заслужи гол – По 46 утки, конечно ја погоди мрежата во Премиер лигата (Видео)

Еден од најбрзите играчи во Премиер лигата го постигна деби погодокот во Англија, со кој Њукасл води со 1:0 по првото полувреме против Шефилд јунајтед.

Слични вести...