Сензационална трампа во НБА го испрати Харден во Бруклин нетс

Вклучени се Бруклин, Индијана и Кливленд, а џекпот добија мрежичките, па сега го имаат страшното трио Харден-Дурант-Ирвинг.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *