Серена загуби од тенисерка која имала само два месеци кога Американката го освои првиот гренслем

Доаѓа крајот на една ера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *