Севилја одлично се држи, рутински ја победија Гранада

Клубот од Андалузија брзо ги разреши сите дилеми околу победникот и остана на третото место во Ла Лига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *