Шампионска комбинација во Квоти на денот ви носи убава деветка во Sport Life (Фото)

Квотите на денот во Sport Life денеска се посебно интересни, бидејќи има три екипи со шампионско педигре, кои треба да донесат добивка на тикет со вкупен коефициент 9.

Баерн Минхен е најтрофејната екипа во Германија и актуелен лидер и шампион, па не би требало да има тешка задача на гостувањето кај Келн.

Предлог со Квоти на денот е да одиграте Т22+&ГГ со коефициент од 1.90.

И Јувентус има убедливо најмногу шампионски пехари во Италија и денеска е фаворит во „црно-белото“ дерби во Серија А против Удинезе.

За играта Т11+I&T12+ коефициентот во Квоти на денот е 2.05.

Пари Сен Жермен доминира во последно време во Франција, иако лани не беше шампион, но сега повторно ја има пол-позицијата во Лига 1.

За победа на Светците против Брест комбинирано со најмалку четири гола, или 1&4+ коефициентот е 2.30.

Сите три натпревари можете да ги одиграте на ист тикет заедно, или да ги комбинирате со сите останати игри од билтенот и дневниот додаток во Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести