Шеиците се заканија по загубената титула во ЛШ, Сити ќе троши како никогаш досега

Стотици милиони евра беа потрошени за создавање на шампионски тим, но Граѓаните уште го сонуваат европскиот пехар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *