Шесткратен англиски првак го доби најмладиот сопственик во историјата

Новиот „газда“ на Сандерленд има само 23 години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *