Шестмина од вкупно 14 заразени настапиле во поразот од Наполи?

Се шират шпекулации за потврдата од Џенова дека има проблеми со корона-вирусот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *